KURUMSAL

Hakkımızda

Memoil akaryakıt dağıtım A.Ş, 14.10.2013 tarihinde EPDK’dan dağıtıcı lisansı almıştır. Memoil markasıyla faaliyet gösteren şirketimiz, lisans almış olduğu günden bu yana Türkiye genelinde bayi ağını genişletmek ve sektörde yer edinmek çabası ve gayretindedir. Büyümenin beraberinde getirdiği reklam ve yatırım maliyetlerini en üst seviyede tutan firmamız dağıtıcı lisansı alan firmalar arasında bayi sayısını en iyi şekilde arttıran dağıtıcı olmuştur. 2015 yılı içerisinde PowerWax markasını bünyesine alarak büyümesine hız katan firmamız ilerleyen süreçte de aynı hız ve kararlılıkla devam etmek isteği ve arzusundadır. Sektördeki yerini LPG, madeni yağ depolama gibi hizmetler ile de geliştirme arzusunda olan firmamız bu konular ile ilgili ar-ge çalışmalarına başlamış ve devam etmektedir.

Her geçen gün bayi ağımıza katılan yeni çalışma arkadaşlarımız ile yenilenmeye ve gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Kusursuz, sorunsuz ve yüksek kalitede hizmet sunmayı kendisine ilke edinen memoil güçlü altyapısı, ilerici vizyonu ve ülkesine olan inancıyla yoluna devam etmektedir.

Yönetim kurulu başkanlığını sayın Mehmet Işık'ın yaptığı Memoil, genç, dinamik ve güçlü yönetim kadrosuyla Türkiye'nin büyüyen markaları arasında, sektörün yeni yıldızı olma yolundadır. Bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ederiz.