KURUMSAL

Başkanın Mesajı

Değerli Memoil ailesi üyeleri ve iş ortaklarımız,

Ülkemizde her yıl yaklaşık olarak 26 milyon ton petrol ürünü tüketilmektedir. Her geçen yıl önemi artan bu ekonomik alanda yaklaşık 110 milyar TL/yıl gibi önemli bir işlem hacmi gerçekleşmektedir. Bugün itibarı ile hem üretim hem de ithalat yapılan sektörümüzde yaklaşık 100 adet lisanslı dağıtım şirketi ve yaklaşık 12 bin 800 adet lisanslı akaryakıt bayisi rol almaktadır. Pazar payları ve satış performansları dikkate alındığında ilk 20 şirket arasında yer almaktayız”.

Her geçen gün sektörde faaliyet gösteren aile üyelerimiz ve sektörü yakından takip eden nihai müşterilerin şirketimize olan ilgilerinin arttığını memnuniyetle gözlemliyoruz. Lisansı almış olduğumuz günden bu yana firmamızın her zaman daha iyiye ve güzeli hedeflediğini şuan bulunduğumuz noktadan başlangıç noktamıza baktığımızda da bunu kimi zaman hızlı kimi zaman yavaş bir şekilde de olsa başardığımızı görmekteyiz. İlerleyen zaman içinde de bize katılacak olan yeni aile üyelerimiz ile birlikte daha da güçlenecek ve standartlarımızı arttıracağız.

Teknolojik gelişmelerin ve değişen ekonomik koşulların dünyadaki pazar sayısını tekleştirme doğrultusunda ilerlediğini, tüm sektörler gibi bizim sektörümüzde de kaçınılmaz son olarak görmekteyiz. Bu nedenle piyasadaki varlığımızı sürekli kılmak adına hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, Türkiye'nin en hızlı gelişen, bireye ve topluma saygılı, müşteri odaklı beklentileri en üst seviyede karşılayan bir firma olmak için çalışıyoruz.

Hedeflerimiz doğrultusunda çıktığımız yolda bizimle yürüyen ve bize katılacak olan herkese desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Mehmet Hanifi Işık